Nieuw meubilair voor binnentuin WTC
Het World Trade Center in Den Haag wilde de binnentuin - met vijver, terras en vlonders - een warmere, uitnodigende uitstraling geven. Hoewel de tuin sinds 2018 gebruikt wordt als duurzame buitenruimte voor pauzes en informele ontmoetingen, ontbraken sfeer en voldoende zitplekken. Tjinco werd gevraagd mee te denken over passend meubilair dat recht doet aan het professionele karakter van het gebouw én bijdraagt aan een uitnodigende buitenomgeving.
Duurzaam en flexibel buitenmeubilair
Wij stelden verschillende opstellingen en materialen voor, afgestemd op de gewenste sfeer. De uiteindelijke keuze viel op de Malaga-serie: picknicktafels, modulaire banken en recyclebare afvalbakken. Alle elementen zijn los geplaatst, zodat ze flexibel ingezet kunnen worden bij evenementen. Er is gekozen voor WPC (Wood Plastic Composite), een duurzaam en onderhoudsarm alternatief voor traditioneel hout - met een warme, donkere uitstraling.
Functioneel design met oog voor detail
Robuuste picknicktafels
Rond de vijver staan stevige picknicktafels - functioneel én doordacht - ze zijn rolstoelvriendelijk en duurzaam. Tafels en banken staan los, zodat ze gemakkelijk verplaatst kunnen worden.
Op maat gemaakt banken
Twee speels gevormde banken van circa vier meter sluiten aan op het natuurlijke verloop van de tuin. Eén bank heeft een rechte, de ander een gebogen zitting en rugleuning.
Duurzame afvalbakken
Twee Malaga afvalbakken vormen samen een afvalstation voor vier afvalstromen: papier, plastic, gft en restafval. Het station is voorzien van zakhouders, kantelsysteem met slot en krijgt binnenkort herkenbare stickers met symbolen en tekst.
De inrichting van de binnentuin is tot stand gekomen in samenwerking met CBRE B.V. – Amsterdam. Het plaatsingsteam van Tjinco heeft het meubilair gemonteerd en zorgvuldig geplaatst.
